SEO paslaugos

SEO PASLAUGOS

SEO paslaugos - viskas, ką turėtumėte žinoti.

Paprastam žmogui, kuris nieko bendra neturi su SEO, o galbūt net pirmą kartą iš pažįstamo išgirdo, kad “tau būtinai reikia pasidaryti SEO” šis trijų žodžių junginys gali pasirodyti sunkiai suprantamas.

Visą procesą galima paaiškinti labai paprastai. Įsivaizduokite, kad esate šokolado gamintojas ir jį pardavinėjate supermarkete ( šiuo atveju supermarketas yra Google paieškos sistema ) Jūsų tikslas koks? Kad Jūsų šokoladą pastebėtų, kuo daugiau lankytojų, tiesa? Kad jis būtų matomiausioje lentynos vietoje, kad žmonės jį pastebėtų ir nusipirktų būtent Jūsų šokoladą, o ne konkurentų.

SEO-paslaugos-darbas-online

Tai SEO specialistų darbas yra padaryti viską, kad būtent Jūsų verslo puslapis paieškos sistemoje būtų pats “matomiausias” savo rinkoje ir, kad lankytojai ieškodami, kur įsigyti atitinkamą produktą, ar paslaugą užsuktų būtent į Jūsų internetinę svetainę ir ten rastų pačią kokybiškiausią informaciją. 

Skamba neblogai, tiesa ?

Pažiūrėkime plačiau, kokios yra SEO paslaugos.

SEO-auditas-analize

SEO Auditas. Pirmas žingsnis visada būna susipažinimas su internetine svetaine. SEO specialistai mato svetainę iš SEO perspektyvos.

 

Yra nemažai faktorių, kuriuos reikia patikrinti per auditą. Taip pat reikia nepamiršti patikrinti kartu ir pačią rinkos konkurenciją, nes reikia suprasti tai, kad visos svetainės, kurios yra paieškos sistemos pirmajame puslapyje yra nebe priežasties ten, todėl audito metu atliekama ne tik išsami svetainės analizė, bet ir pačios rinkos.

Mūsų SEO specialistai atlieka išsamų SEO auditą, patikrina svarbiausius aspektus, turinčius įtakos paieškos sistemų vertinimui (didžiausias dėmesys skiriamas „Google“) ir  Jūsų svetainės reitingui jose.

Raktinių žodžių tyrimas. Kitas žingsnis po smulkios svetainės analizės yra išsamus raktinių žodžių tyrimas. Jis atliekamas tam, kad būtų galima nustatyti, kurie raktiniai žodžiai turi daugiausia paieškų per mėnesį ir vėliau su užsakovu pasirenkami pagrindiniai su kuriais vyksta tolimesnis darbas.

Vidinis SEO optimizavimas. Vidinis SEO optimizavimas – tai vidinis svetainės sutvarkymas: URL nuorodų, meta įrašų, antraščių, teksto redagavimas, dažniausiai tekstas yra kuriamas iš naujo, nes jo reikia daug, pritaikyto pasirinktiems raktažodžiams ir unikalaus, kokybiško.

Taip pat dirbama su nuotraukomis, paruošiami jų aprašymai su atitinkamais raktažodžiais, jei reikia paruošiama visos svetainės nauja struktūra, sudeliojamos vidinės nuorodos ir kt. Čia tik pagrindiniai darbai, kurie yra privalomi, taip pat yra dar kitų  papildomų veiksmų, kurie turi būti atlikti internetinėse svetainėse per vidinio optimizavimo procesą.

vidinis-seo-optimizavimas

Vidinis optimizavimas gali trukti iki 1 mėnesio, šiame etape dalyvauja SEO specialistas, programuotojas, turinio kūrėjas ir kartais vertėjas, todėl kiek tiksliai laiko gali trukti pirmasis SEO projekto etapas priklauso nuo internetinės svetainės dydžio, darbų kiekio ir žinoma, efektyvumo dirbant visiems specialistams kartu.

 

Taip pat reikia nepamiršti, kad visa tolimesnė SEO strategija turėtų būti įgyvendinama tik tada, kai jau yra atliktas pilnai vidinis SEO optimizavimas. Jei išorinis optimizavimas bus atliekamas anksčiau, tada  kilimas paieškos sistemose bus daug sunkesnis.

Išorinis SEO optimizavimas. Antrame SEO projekto etape pradedame dirbti su internetinės svetainės išore. Ką tai reiškia? Yra kuriami įvairūs tekstai į socialinius tinklus, SEO straipsniai, pranešimai spaudai, blogai, kuriamos apklausos, tekstai į e-nuorodų portalus ir kt.

 

Šis etapas tęsiasi tol, kol yra pasiekiami rezultatai, tai gali trukti nuo 4 iki 12 mėnesių. Šiame proceso etape svarbu atsižvelgti į tai, kad jei dirbama yra su jaunomis, ką tik sukurtomis internetinėmis svetainėmis, su atgalinėmis nuorodomis reikia dirbti iš lėto, kad iškėlimas būtų, kuo natūralesnis, o tam reikia laiko. Todėl svarbu būtinai išsiaiškinti visus šiuos aspektus su savo SEO specialistu, kad jis paaiškintų, kodėl prognozuojamas iškilimas būtent per tokį laiko tarpą ne anksčiau.

Kokie dar veiksmai efektyvūs SEO projekte ?

socialiniai-tinklai

Socialinių tinklų administravimas. „Facebook“, „Twitter“, “Instagram”, “LinkeIn” „Youtube“  tapo neatsiejama šiandienos internetinės aplinkos dalimi. Paskyros socialiniuose tinkluose jau seniai yra būtinos ne tik asmeniniam naudojimui, bet ir įmonėms, kurios siekia praplėsti klientų bendruomenę.

 

Naudodamiesi socialine žiniasklaida atkreipiate dėmesį į savo įmonę ir savo produktus bei nuolat informuojate klientus apie visas aktualias naujienas. Įvairios platformos taip pat siūlo galimybę organizuoti visas kompanijas ar renginius.  

Antra vertus, paieškos sistemos, tokios kaip „Google“, ypatingai „stebi“ sau priklausančius socialinius tinklus „blogger“ ir „youtube“ norėdamos sužinoti, ar pasiūlymai yra populiarūs tarp klientų, ar matomas svetainės  išskirtinumas. Dėl to prie šių tinklų prijungtoms svetainėms taip pat kyla reitingas GOOGLE TOP'E.

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Socialinių tinklų administravimas yra viena svarbiausių viso SEO projekto ir bendro internetinio marketingo dalių, todėl SEO agentūra SEOkey.lt labai rekomenduoja išnaudoti socialinius tinklus. Mūsų komanda gali pasirūpinti jūsų verslo socialinės žiniasklaidos profilių nustatymais ir valdymu.

 

Mes taip pat užtikriname, kad įvairios socialinės žiniasklaidos paskyros būtų optimaliai susietos, kad jūsų klientai būtų nedelsiant nukreipti į jiems patogesnę platformą, optimizuosime jūsų esamas paskyras, sukursime draugišką ir patrauklų dizainą, aiškų išdėstymą ir protingą grupavimą bei atitinkamų raktinių žodžių paskirstymą.

socialiniu-tinklu-administravimas

SEO ataskaitos. Mes manome, kad nuolatinis SEO proceso stebėjimas yra būtinas, o ne tik papildomas priedas. Mes dokumentuojame jūsų raktinių žodžių raidą ir remiamės raktinių žodžių bei turinio idėjomis, atsižvelgdami į dabartinius rezultatus. Taikomos SEO priemonės yra lanksčios ir greitai atnaujinamos, kad atspindėtų dabartinius pokyčius. Tinkamų SEO įrankių naudojimas dokumentuojant mūsų paslaugas ir „Google Analytics“ bei “Google search console” integravimas siekiant įvertinti SEO srauto duomenis taip pat yra mūsų darbo dalis. Mūsų užsakovai gauna informatyvias 2 savaičių ataskaitas, kuriose aprašomi atlikti veiksmai, pasiekti rezultatai bei nurodyti tolimesni veiksmai. Mums svarbu palaikyti nuolatinį pasitikėjimą, nes suprantame, kad operatyvus ir kokybiškas bendradarbiavimas su užsakovu - tai kelias į geriausius rezultatus.

SEO paslaugų kainos. Mūsų komanda yra įsitikinusi, jog norint nustatyti aiškią paslaugų kainą, pirmiausia reikėtų atlikti Jūsų internetinės svetainės auditą ir raktinių žodžių tyrimą. Po šių tyrimų sužinotumėte: 

  1. Su kuriais raktiniais žodžiais rekomenduotume dirbti;

  2. Galėtumėte išsirinkti su kiek raktinių žodžių norėtumėte dirbti;

  3. Pateiktume Jūsų rinkos analizę, konkurencingumą, sužinotumėte per kiek laiko preliminariai būtų galima tikėtis pakliūti į pirmą paieškos sistemos puslapį;

  4. Gautumėte išsamią ataskaitą, Jums skirtą pasiūlymą dėl SEO projekto ir sužinotumėte, kokia yra tiksli Jūsų internetinės svetainės būklė.

Pilno SEO projekto kaina - nuo 700 eur.

(Tiksli kaina yra nustatoma po SEO audito ir raktinių žodžių tyrimo)

SEO audito + Raktinių žodžių tyrimo kaina 

nuo 250 eur.