seokey.lt komanda

SEO agentūra - SEOkey.lt 

SEO agentūra SEOkey.lt – trijų SEO specialistų entuziastų branduolys, plius partneriai. Komanda susibūrė dar studijuojant SEO Akademijoje, tačiau tai nebuvo atsitiktinis susitarimas dirbti kartu.

Kodėl sukūrėme komandą ?

 

Dar studijuojant SEO Akademijoje, supratome, kad pilnas SEO projektas yra labai platus, ir reikia komandos, nes negali būti taip, kad vienas žmogus būtų puikus ir SEO straipsnių rašyme, ir SEO reklamos kūrimo strategijoje, ir informacijos socialiniuose tinkluose sklaidoje bei administravime. Visa tai mokame visi, tačiau kiekvienas turime savo „arkliuką“.

 

Svarbiausias mus vienijantis dalykas yra klasikinis, gal net konservatyvus vertybių supratimas – pagarba klientui ir jo nuomonei, ilgalaikių skaidrių santykių kūrimas su klientais, atsakingas požiūris į kiekvieną darbą, pozityvios darbinės diskusijos tarpusavyje, ieškant optimaliausių sprendimų mūsų klientams bei požiūris, kad SEO yra gyvas, nuolat besikeičiantis procesas, todėl reikalinga nuostata, mokytis ir tobulėti kasdien.  

Mes esam SEO specialistai, kuriems ...

 ... patinka kurti ilgalaikius santykius su klientais, todėl SEO agentūra SEOkey.lt didžiuojasi, kad pamažu, bet metodiškai plečia savo paslaugų spektrą, pritraukia vis naujų partnerių, kad klientų svetainės būtų patrauklios ne tik SEO robotams ir paieškos sistemoms, bet ir kasdieniam lankytojui, jų verslo klientui.

SEO Specialistai.jpg

Sveiki, Mielieji! Esu Vaidotas, pasiruošęs sukurti Jums pačius unikaliausius tekstus!

SEO specialistai.jpg

Sveiki! Esu Ingrida, ar pasiruošę kartu užkariauti socialinius tinklus? Esu tam, kad padėčiau išgryninti Jūsų unikalumą internetiniame pasaulyje.

SEO specialistai.jpg

Štai ir aš, Aistė! Jūsų SEO specialistė. Ar pasiruošę pradėti kelionę kartu ?

Visus SEO specialistus vienija aiškus suvokimas, kad bet kuris SEO projektas ir kuriama individuali SEO strategija klientui, reikalauja daugiau negu vienos nuomonės, nei vieno požiūrio, kad keturiese visus darbus galime atlikti greičiau, nepraleisti jokių svarbių detalių, apie kliento realią konkurencinę situaciją, parinkti tinkamiausią ir optimaliausią variantą, pagal kurį bus vykdomas SEO optimizavimas.

Kodėl būtent MES ?

Priklausome geriausių Lietuvos SEO specialistų klubui, bendradarbiaujame ir tobulėjame kartu su geriausiais SEO specialistais.

Mūsų aistringų rašytojų, interneto kūrėjų, dizainerių ir strategų komanda intensyviai ir aistringai dirba prie kiekvieno projekto - taigi kiekvienas klientas tampa mūsų dalimi. Manome, kad glaudus ir pasitikintis bendravimas yra sėkmingo bendradarbiavimo pagrindas.